Kam-an – Podkowa Leśna

Zakończenie roku w szkole Kaman-edu w Podkowie Leśnej

10 czerwca 2022 w sobotę w KAMAN odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021 / 2022 połączone z wręczeniem dyplomów uczestnikom zajęć. Poza kilkoma zdjęciami ze spotkania prezentujemy wybrane dyplomy, które obrazują spektrum kursów i sesji, które miały miejsce w kończącym się roku szkolnym. Na każdym z wybranych dyplomów, ze względu na restrykcje RODO zamazaliśmy nazwiska osób pozostawiając tylko imiona.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy wesołych wakacji! 😎

W KAMAN oferujemy trzy rodzaje kursów: MATEMATYKA, ANGIELSKI PROGRAMOWANIE.

• W zakresie ANGIELSKI – mamy sesje kursów uzupełniających zajęcia szkolne, sesje przygotowujące do MATURY, do EGZAMINÓW Cambridge jak i sesje specjalistyczne stricte zawodowe egzaminy „PATH CAREER” czy KONWERSACJE i KOREKTY JĘZYKOWE.
  • W zakresie MATEMATYKA – oferujemy sesje uzupełniające zajęcia szkolne czyli KOREPETYCJE  jak i  sesje rozszerzone o kurs EUREKA MATH czy MATH HIGH SCHOOL  KHAN ACADEMY. Uczyliśmy zarówno uczniów szkół podstawowych jak średnich, przygotowywaliśmy do Testów Ósmoklasisty oraz do egzaminów MATURA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i uczestnictwa w zajęciach!